PARK MASZYNOWY

Zobacz maszyny, na których pracujemy

Maszyny i urządzenia, z których korzystamy to absolutny top w branży Automotive.

 

Nie ma dla nas półśrodków, a każdy produkt traktujemy wyjątkowo – w końcu trafi on do finalnego użytkownika, który musi być z niego zadowolony. W związku z tym, do ich produkcji wykorzystujemy nie tylko najlepsze materiały, ale również najdoskonalsze i najnowocześniejsze maszyny. Zapewniające nie tylko doskonałą jakość, ale również niezawodność wytwarzanych wyrobów.

Automatyzacja

 

Aby całkowicie wykluczyć błędy i uszkodzenia, zwiększyć wydajność, a tym samym konkurencyjność naszej firmy, nieustannie stawiamy na pełną automatyzację produkcji.

To dzięki niej dostarczamy doskonałe i niezawodne produkty.

a powerful new tool in modern plant
Businessperson holding media image of city in palm. New technologies

Innowacyjność

 

Automatyzacja nie mogłaby się odbyć bez nowoczesnych rozwiązań i maszyn. Dlatego ciągle poszerzamy i ulepszamy nasz park. Stawiając wyłącznie na najbardziej zaawansowane technologie.

Sprawdzeni dostawcy

 

W swoich produktach, jak i maszynach stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Dlatego współpracujemy tylko z wiodącymi producentami podzespołów (OSRAM oraz CREE) oraz maszyn (JUKI , EKRA , REHM, Charmilles, czy DMG).

Worker in motion on forklift in large modern warehouse

POZNAJ NASZE MASZYNY

Charmilles Roboform 35P

Charmilles Roboform 35P

Charmilles Robofil 440CC

Charmilles Robofil 440CC

DMG DMC 63V

DMG DMC 63V

Nasze urządzenia, które wykorzystujemy do produkcji lamp, oświetlenia oraz innych niezbędnych akcesoriów są jednymi z najbardziej nowoczesnych w całej branży. Wykorzystujemy tylko sprawdzone maszyny dające nie tylko gwarancję szybkiej, ale przede wszystkim wysokojakościowej produkcji sprzętu służącego do oświetlania pojazdów, dróg i nie tylko.