SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Logo Fristom

SIEDZIBA

Produkcja

 ul. Przemysłowa 5

86-014 Sicienko

NIP: 554-292-69-37

fristom@fristom.com.pl

Biuro handlowe

ul. Grunwaldzka 207A

85-451 Bydgoszcz

+48 52 360 90 50/ 51

fristom@fristom.com.pl

KRAJ

Tomasz Kwiatek

Polska

+48 663 909 454

 

tkwiatek@fristom.com.pl

Krzysztof Nowacki

Polska

+48 52 360 90 51

+48 609 402 509

knowacki@fristom.com.pl

EKSPORT

Bartosz Staniaszek

Polska Anglia

+48 52 360 90 50

+48 609 909 456

bstaniaszek@fristom.com.pl

Roger Cardona

Polska Anglia 

+48 52 327 75 41

+48 607 843 275

rcardona@fristom.com.pl

Weronika Tomczak

Polska Anglia 

+48 52 360 90 51

+48 731 088 883

wtomczak@fristom.com.pl

Nelia Sychowska

Rosja Ukraina Polska

+48 609 499 886

nsychowska@fristom.com.pl

Różena Sychowska-Gabała

Rosja Ukraina Polska Anglia

+48 731 066 668

rsychowska@fristom.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Łukasz Santór

Polska Anglia

+48 609 622 586

lsantor@fristom.com.pl

Marketing i Social Media
Milena Zabłotna

Polska Anglia

+48 792 055 552

 

mzablotna@fristom.com.pl

Administracja Sprzedaży
Jolanta Barska

Polska

+48 52 360 90 50

 

jbarska@fristom.com.pl

Administracja Sprzedaży
Patrycja Krawczyńska-Opolska

Polska

+48 52 523 34 82

+48 739 022 228

pkrawczynska@fristom.com.pl

Dział Elektroniki
Robert Klawitter

rklawitter@fristom.com.pl

Dział Produkcji i Zaopatrzenia
Grzegorz Szopik

gszopik@fristom.com.pl

Dział Narzędziowni
Michał Dybicz

mdybicz@fristom.com.pl

Dział Kadr
Kinga Kuklińska

+48 885 856 110

kkuklinska@fristom.com.pl

Dział Księgowości
Katarzyna Mularczyk

+48 52 52 33 480

kmularczyk@fristom.com.pl

UŻYJ FORMULARZA

ODWIEDŹ NAS OSOBIŚCIE

Kontakt do producenta lamp samochodowych branży automotive

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub za pomocą prostego formularza zgłoszeniowego. Jesteśmy profesjonalną firmą, dlatego też masz możliwość skontaktowania się właściwie z każdym z naszych działów. Nasze oświetlenie nie tylko chętnie kupowane jest przez firmy z naszego rodzimego rynku, ale i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród zagranicznych klientów. Eksportujemy nasze towary do 47 krajów na całym świecie. Nasze lampy LED takie jak, oświetlenie tablicy rejestracyjnej, lampa cofania, przeciwmgielne, lampy obrysowe jak również lampy ostrzegawcze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Sprzedajemy towary najwyższej jakości, dlatego też kupując u nas, chętnie do nas wrócisz i staniesz się naszym stałym klientem.